tel. 693 700 600

Dorota Kozłowska

Dorota Kozłowska

logopeda, filolog

O mnie

Wciąż zdobywam cenne doświadczenie, nowe umiejętności, a także poszerzam wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, aby prowadzona przeze mnie terapia była jak najefektywniejsza. W terapii wykorzystuję przede wszystkim uniwersalne metody logopedyczne oraz elementy metody Dyna-Lingua M.S., zawsze dostosowując metody do dziecka, koncentruję się na jego bieżących problemach, potrzebach i możliwościach, tworząc indywidualne plany terapii. Pracuję z dziećmi i młodzieżą, łącząc wiedzę z zakresu logopedii oraz wiedzy o języku i komunikacji. Prowadzenie terapii to dla mnie ogromna odpowiedzialność, ale też przygoda, wyzwanie i ... największa pasja.

Wykształcenie

Ukończyłam Filologię polską oraz Podyplomowe Studia Logopedyczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Wciąż zdobywam cenne doświadczenie, nowe umiejętności, a także poszerzam wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, aby prowadzona przeze mnie terapia była jak najefektywniejsza.

Kursy i szkolenia

Logorytmika w teorii i praktyce;

  • Komunikacja alternatywna i wspomagająca;
  • Integracja Odruchów Ustno-Twarzowych;
  • Terapia NueroTaktylna”
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram